PROTEKTOR - Ubezpieczenia i Finanse

PARTNER ZARZĄDCY NIERUCHOMOŚCI

Regulamin FORUM

  1. Forum Wymiany Wiedzy  serwisu PROTEKTOR  to forum umożliwiające wymianę wiedzy  i doświadczeń na wszystkie  tematy związane z zarządzaniem nieruchomościami mieszkaniowymi i komercyjnymi między użytkownikami serwisu.
  2. Użytkownik  może  zamieszczać swoje wpisy  wyłącznie na własną odpowiedzialność za treści w nich zawarte.  Firma PROTEKTOR nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści zamieszczane na forum lub w prywatnych wiadomościach, wymienianych między użytkownikami,  wykorzystanie ich bez konsultacji z ekspertami firmy PROTEKTOR  oraz za  skutki z tego wynikające. 
  3. Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum postów sprzecznych z prawem, obrażających uczucia innych osób, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp., treści uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady etykiety.
  4. Forum nie jest miejscem reklamującym inne serwisy lub firmy. Jeśli uważasz, że taka informacja jest naprawdę godna uwagi i warta polecenia należy zgłosić to do Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
  5. Moderatorzy Forum mają prawo do kontrolowania treści wypowiedzi oraz do ich ewentualnego  usuwania, jeśli nie spełniają warunków określonych w niniejszym Regulaminie korzystania z forum.
  6. Firma PROTEKTOR ma prawo blokowania dostępu do forum użytkownikom dopuszczających się naruszeń niniejszego regulaminu.
  7. Użytkownik publikujący wpis na forum zezwala tym samym firmie PROTEKTOR na jego powielanie, zwielokrotnianie i upublicznianie.
  8. Firma PROTEKTOR zastrzega sobie prawo do modyfikowania niniejszego regulaminu. Wszelkie zmiany wchodzą w życie w momencie ich opublikowania na tej stronie